Motorlet_Teplice_22.9.2021

Název

Popis

Dnes jsme hráli s aktuálně prvním týmem tabulky. Od začátku jsme hráli s převahou a hlavně zakončovali krásnými góly. První půli jsem vyhráli 3:1. A to ještě Bary chytil nařízenou penaltu, pecka. Ve druhé půli jsme malinko polevili a soupeř začal tlačit, a výrazně přitvrdil, takže fauly se kupily. Stále jsme ale byli min. o gól lepší. A po druhé penaltě písknuté proti nám (zakopnuté), jsme ukončili zápas cennou výhrou 4:3!! Pro soupeře to byla první prohra v soutěži a těžce to nesl. Což velmi ovlivnilo závěr zápasu, který rozhodčí rozhodně neukočíroval. Písknul konec, soupeř si vybrečel ještě minutu. Vše jsme ale zvládli. Až na jeden z posledních soubojů, kdy dostal Štístko kolenem do hlavy a byl dosti otřesen. Sanita ho musela transportovat do nemocnice na vyšetření. Vše už je ale OK. Takže borci, gratulace k parádnímu výkonu a jedeme dál!!!